1 Mar
2005
1 Mar
'05
16:11
Witam, Tworze liste chetnych do sfinansowania nastepujacych (wykonanych juz) funkcjonalnosci LMS'a w czesci finansowej systemu m.in.: - filtrowanie wystawionych faktur (wg roznych kryteriow) - powiazanie obciazenie-wplata
Ello ja też jestem zainteresowany finansowanie bajerków w LMS, zwłaszcza jeżeli można to rozdzielić na kilka osób, ale ktoś powie coś o kwotach?? :) i da się do tego dołożyć KP?? :)
7786
Wiek (w dniach)
7786
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Galciu