11 Sty
2004
11 Sty
'04
18:36
Uważam, że LMS wogóle obsysa. Kto jest za? :-)
calkowicie sie zgadzam... prace nad lms powinny zostac natychmiast zakonczone, a wszyscy potrzebujacy takiego rozwiazania powinni poczekac az MS stworzy menadzera dla windows cokolwiek server i udostepni go na licencji platnej od ilosci uzytkownikow/kompow ktorymi sie zarzadza :) -- - Radoslaw 'Goblin' Pieczonka - goblin@pentex.pl - PENTEX[www.pentex.pl] - Folkowa[www.folkowa.art.pl] --
8202
Wiek (w dniach)
8202
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Goblin