Re: [lms] Radius + MT + simlpe queue
W dniu 10.05.2012 13:53, Michał Bochniak napisał(a):
Witam
Witam.
W jaki sposób wykonać zapytanie do bazy aby radius radius pobrać kolejki dla danego klienta?
Autoryzacje mam tylko i wyłącznie poprzez macka.
Autoryzację czy uwierzytelnianie? Używasz serwera dhcp z radiusem?
.................. pozdrawiam
-- Pozdrawiam Tomasz Chiliński, Chilan
Dokładnie Używam serwera DHCP z radiusem, .................. pozdrawiam Bochniak Michał -----Original Message----- From: lms-bounces@lists.lms.org.pl [mailto:lms-bounces@lists.lms.org.pl] On Behalf Of Tomasz Chiliński Sent: Thursday, May 10, 2012 2:30 PM To: lista użytkowników LMS Subject: Re: [lms] Radius + MT + simlpe queue W dniu 10.05.2012 13:53, Michał Bochniak napisał(a):
Witam
Witam.
W jaki sposób wykonać zapytanie do bazy aby radius radius pobrać kolejki dla danego klienta?
Autoryzacje mam tylko i wyłącznie poprzez macka.
Autoryzację czy uwierzytelnianie? Używasz serwera dhcp z radiusem?
.................. pozdrawiam
-- Pozdrawiam Tomasz Chiliński, Chilan _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms ----- Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości. Sprawdzone przez AVG - www.avg.com Wersja: 2012.0.1913 / Baza danych wirusów: 2425/4988 - Data wydania: 2012-05-09
uczestnicy (2)
-
Michał Bochniak -
Tomasz Chiliński