Re: lewe podlaczenie do Lanu
18 Cze
2004
18 Cze
'04
00:20
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 pbern@pbern.biz wrote: | zreszta win XP a prawie wszyscy go uzywaja hmmm? - -- Pozdrowienia Adrian Smarzewski -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.2.4 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFA0hk5gnuWEmthbpURAsm0AKCkYlp37S2XOr+pOCwRRTNCc5XHUQCgnMH8 4qWuI/bX6VU9ZoFA8hd1M4I= =Gxob -----END PGP SIGNATURE-----
8043
Wiek (w dniach)
8043
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Adrian Smarzewski