Re: [lms] jeszcze raz powiadomienia
[Thursday, 11 October 2007], gal01 napisał(a):
Natomiast jak zrobię sobie przekierowanie na virtualkę na apachu na porcie 82 to przekierowuje mnie na niego, wyświetla winietke, zadziała regułka wyżej wymieniona (oczywiście z portem 82 a nie 8080) i pokazuje mi się pusta strona z adresem url jak podałem wcześniej. Podejrzewam, że to może być coś z modułem mod_rewrite apacha. JD> Logi mod_rewrite sprawdzales? U mnie rozwiazanie takie dziala od JD> jakiegos czasu bezblednie. No właśnie w logach nie ma nic. I dlatego zgłupłem A jak wyglada link do zatwierdzenia ze sie przeczytalo?
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych. _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek