2 Wrz
2004
2 Wrz
'04
11:13
Pytanko jeszcze o modul pinger do almsd. Nie znalazlem nic w dokumentacji nt czasu co ile program ma badac wlaczonosc kompow. U mnie dziala to tak jezeli wlacze almsd -b statystyki wlaczonych komputerow sie odswierzaja, ale potem juz sie nic nie dzieje Linijke sleeptime = 30 w lms.ini posiadam :) -- Przemysław Broniszewski (SGM) Administrator serwera netfinity.warsztat.net.pl email: broneq@warsztat.net.pl tel: /0-58/ 559-89-83
7964
Wiek (w dniach)
7964
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Broniszewski