30 Wrz
2006
30 Wrz
'06
22:01
Jarosław Haczyk napisał(a):
a tak poza tym wszystkim. Prawo telekomunikacyjne wymusza wystawianie faktur VAT za usługi telekomunikacyjne.
Yhm, pokaż w którym punkcie?! Bo moze to byc również Rachunek (podmiotowo zwolnieni z VAT). Ale zgadzam sie że musi być dokument sprzedaży Usług telekomunaikacyjnych... TL
7207
Wiek (w dniach)
7207
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz Lam