Witam, Pracuję nad możliwością edycji i kasowaniem faktur. Dotychczasowe wyniki można zobaczyć tutaj: https://elf.polarnet.gliwice.pl/devel/lms/ u: demo, pass: demo no i podczas pisania zrodziło się kilka problemów: 1) Co zrobić w przypadku rozliczonej faktury? Pozwolić na edycję? Pozwolić na edycję, ale bez zmiany sumy? Zabronić? 2) Kasowanie faktur. Zezwolić na kasowanie tylko ostatniej wystawionej? Każdej? Rozliczonej, czy nierozliczonej? 3) "Dziury" w numeracji - olać? zrobić renumerację faktur? w przypadku wystąpienia dziur w numeracji zezwolić przy tworzeniu nowej faktury na wybranie innego niż kolejny numeru (numeru "dziury")? I co z datami tak wsytawionej faktury? Czy po prostu zostawić tak jak jest. A jest tak: - rozliczoną fakturę można edytować łacznie z sumą i pozycjami, ale wyświetlany jest warning przy próbie edycji, - każdą fakturę można skasować, - ew. wpłaty powstające po kliknięciu "rozlicz fakturę" nie są modyfikowane w przypadku edycji faktury, natomiast w przypadku jej skasowania zostają oznaczone jako "zwykłe" wpłaty, - dziury w numeracji są, mają się dobrze i nie są nigdzie brane pod uwagę. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król