Re: kilka założeń systemu finansowego.
On Mon, Sep 08, 2003 at 11:47:15PM +0200, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
- opłaty są naliczne z góry, tj, jeżeli opłata występuje co miesiąc i jest naliczana piątego każdego miesiąca, to znaczy że 5 kwietnia user zostaje obciążony za okres 5 kwietnia - 4 maja
No inaczej to trudno sobie wyobrazić coś seksownego.
- naliczanie opłat powinno być wywoływane o północy, że na samym początku danego dnia obciążenie zaistnieje
Tego _nie_ można zagwaranować. Musi być naliczone nie wcześniej niż o północy, ale naliczenie np o 3:31:37 nie może powodować jakis strasznych problemów, tzn niech się naliczy z datą od północy, ale nie można wymagać że samo naliczanie nastąpi o jakiejś konkretniej godzinie. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter