11 Wrz
2007
11 Wrz
'07
19:59
Witam Nie wiem czy tak ma byc czy tez tylko u mnie jest Wchodze do LMS --> lista klientow wszystko miesci sie w oknie przegladarki wybeieram klienta ---- trzeba przesuwac suwakami przegladarki zeby widziec wszystkie opcje ( usun , edytuj itp) Pozdrawiam _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6864
Wiek (w dniach)
6864
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
s@wek