21 Gru
2005
21 Gru
'05
13:03
Mad Mark napisał(a):
U mnie dalej copyrighty jak były tak są.
Ze względu na błędną instalację troche informacji:
[ciach] Zastanawiam się, czy przestępstwem przypadkiem nie jest ujawnianie takich informacji publicznie? Z ciekawości, hm? Pozdr,
7488
Wiek (w dniach)
7488
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Rafał 'gryl' Doroszkiewicz