Re: Magazyn[tm] i sprzedaz[r].
On Thu, Jun 10, 2004 at 03:45:04PM +0200, ?ukasz Jaros?aw Mozer wrote:
Gdyby dodać do lmsa opcje magazynu, przyjecia na stan takiego magazynu powiazac z finansami (w koncu to rozchod), a sprzedaz z przychodami, dodac w fakturach nie tylko same usługi a również to co leży na magazynie to byłby już miły i GPLowy system pozwalający trzymać wszystkie faktury w lmsie, no nie?
Konfucjusz mawiał: Po wsadzeniu do małego fiata silnika od ferrari nadal nie pojedziesz na wyścigi.
A sponsorzy na to: zrobimy wyścigi samochodów seryjnych i przerabianych z fiatów, ubaw będzie po pachy a na reklamach zbijemy fortunę. :) Hm. Luke, qq: robimy tego LMS v2 na licencji "nowej" [tm] bo mam troszę czasu na luzie ostatnio, gpl i akcje w stylu allegro oraz około 1000 luzerów typu mały ISP i brak jakichkolwiek choćby małych łatek czy sugestji od np 10% z nich irytują dość mocno, każdy coś tam dodłubuje sobie po cichu i nawet się nie dzieli... A łatanie lms v.1.3.x trochę ssie bo on brzytki pod względem kodowania i tego co jest ciągle w pamięci się robi... Znam firemki w których lms jako podstawa do prowadzenia działalności spełnia 90% potrzeb, reszta niestety wymaga windowsów. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter