21 Wrz
2004
21 Wrz
'04
03:08
Witam, Tak mnie zastanawia - na jak dużych sieciach LMS jest uruchamiany? (chodzi mi o sieci > 1000 użytkowników, jak ktoś ma tak duża i może się pochwalić, to śmiało :) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7948
Wiek (w dniach)
7948
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król