Re: Pytanko o mozliwosci
On Mon, Jan 24, 2005 at 08:59:58PM +0100, Przemysław Broniszewski wrote:
Użytkownik hunter napisał:
"dla dowolnego serwera/usługi/demona X, którego konfigurację można zapisać w pliku tekstowym to LMS wspiera X"
Dokladnie, tylko nalezalo by dorobic pole haslo, ktore byloby generowane przez lms-mgc. Chce to zrobic ale nie moge sie zabrac ze wzgledu na absolutny brak czasu... ;(
Można użyc pole PIN jako hasło a nazwa jako login :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat