30 Mar
2005
30 Mar
'05
14:10
Witam, Czy da się wygenerować, tak jak poprzednio było, 2 faktury (oryginał, kopia) na dwóch stronach automatycznie, zamiast na jednej z napisem Orygniał+Kopia ? Czy to się gdzieś ustawia? pozdrawiam, Arthur
7755
Wiek (w dniach)
7755
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
lms