28 Sie
2005
28 Sie
'05
23:27
A.L.E.C napisał(a):
Nigdy nie bylo takiej opcji w userpanelu. To rozszerzenie o ktorym piszesz napisal hunter i zdaje sie ze nigdy nie bylo oficjalnie wspierane (i raczej nie bedzie). Tak wiec prawdopodobnie bedziesz sobie musial sam dostosowac ten kod.
nie jest tak źle, wystarczy zaglądnąć do funkcji VerifyPassword() w lib/Session.class.php. Powinno działać.
Co nie zmienia faktu że trzeba to zrobić samemu ;) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7608
Wiek (w dniach)
7608
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król