1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
08:00
Witam.
Wersja demo nie nalicza opłat. A czy twoja będzie to robiła zależy tylko od tego czy ją tak ustawisz ;)
A powinna. Masz dostęp do crona? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8120
Wiek (w dniach)
8120
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer