Mam pomysla ;-) - propozycja do [ar]ping[er]'a i mapki
17 Lis
2004
17 Lis
'04
19:28
Witam Myslalem o tym, zeby oprocz samego faktu odpowiedzi danego hosta na ping'a czy arping'a zapisywac tez w bazie informacje o tym jaki byl czas odpowiedzi i jaka ilosc pingow zostala nadana i dostala odpowiedz. Te informacje mozna by gdzies wcisnac na mapke co daloby jeszcze lepszy obraz stanu sieci w danym momencie - co wy na to ? Oczywiscie w takim wypadku nie wystarczylo by wyslanie jednego pakietu, tylko trzeba by wysylac np 3 lub 5. Mam jeszcze jeden pomysl ale poczekam z nim i zobacze jak zareagujecie na ten przedstawiony powyzej :) pozdrawiam -------------------- Łukasz Wojciechowski
7888
Wiek (w dniach)
7888
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
lukas