Kilka niedociagniec przy generowaniu backupu
5 Kwi
2006
5 Kwi
'06
12:05
Witam. Wczoraj w nocy przenosilem baze z jednego serwerka na drugi. Okazalo sie ze: - w instancji dhcp opcja begin: wszystko co wpisane wskoczylo do jednej linijki, i uciekly ';', w subnet_start tak samo - w instancji tc, zniknela calkowicie opcja begin ;-) Czy tylko u mnie sie tak dzieje? LMS 1.6.7 Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7387
Wiek (w dniach)
7387
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz