29 Sie
2005
29 Sie
'05
16:34
A.L.E.C napisał(a):
czy jest jakis edytor "Kreatora pomocy technicznej" czy tylko grzebanie w bazie?
W planach. Ten kreator, to na razie tylko prezentacja pomysłu była, od razu widać, że nie skończony.
I przez przypadek mi się commitnął ;) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7606
Wiek (w dniach)
7606
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król