Witam! https://plug.boczi.net/PLUG/imprezy/pingwinaria/2005/ Agnieszka aka p. prezes coś ostatnio spamowała na lms-dev spotkaniu o szukaniu developerów tam właśnie, kiedyś była też zasada mówiąca o zwalnianiu prelegentów przynajmniej z ceny akredytacji. Pytanie brzmi, czy ktoś planuje tam być, oraz czy (jak zresztą zwykle) znaleźliby się sponsorzy (PKP IIklasy ze zniżką 37%, być może 2-3 noclegi w ichnim hotelu to coś razy 3-5 w zależności od obstawy lms-dev). Jako że ejst późno (chodzi o terminy przysłania referatów) nie wiem czy i ile dla nas PLUG znajdzie czasu, ale imvho miejsce jest dobre aby się zareklamować, zwerbować więcej develperów (a więc moce przreobowe większe) no i pokazać śwatu/ powtórzyć "meeting" -- jeśli nawet nie uda się zrobić oficjalnej prelekcji w "najlepszym czasie antenowym" to może coś dla nas wygospodarują klasy 22:00 i projektor, zawsze będzie to kilka dni wolnych i możliwośćobgadania 'dokąd lms zmierza' etc... kd -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter