Witam, Nie dzialaj mi skrypty LMS-owe, probuje je odpalic z konsoli, ale lipa - nie widze efektów. Z gory informauje, ze nie zapomnialem ustawic parametrów konfiguracyjnych do bazy danych. Moze nie mam zainstalowanych jakis paczek PERLowych? Trace juz cierpliwosc do tego bo zainstalowalem wszystko o zawiera wyrazenie opisane w dokumentacji nt. modulow. System to Debian ETCH. Pozdrawiam, Vitek007 ---------------------------------------------------------------------- Myslisz, ze nie ma sniegu? Sprawdź gdzie mozesz poszusowac na nartach
!DSPAM:47b0a6b5177901804284693!
Niewiele opisałeś , jakoś moja kryształowa kula nie zna odpowiedzi. Jeśli uruchomisz skrypt i nie działa to na pewno sypie błędami. Jakimi? Wklej cokolwiek. ----- Original Message ----- From: "Chodacki Wojciech" <vitek007@interia.pl> To: <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Monday, February 11, 2008 8:49 PM Subject: [lms] Skrypty nie dzialaja Witam, Nie dzialaj mi skrypty LMS-owe, probuje je odpalic z konsoli, ale lipa - nie widze efektów. Z gory informauje, ze nie zapomnialem ustawic parametrów konfiguracyjnych do bazy danych. Moze nie mam zainstalowanych jakis paczek PERLowych? Trace juz cierpliwosc do tego bo zainstalowalem wszystko o zawiera wyrazenie opisane w dokumentacji nt. modulow. System to Debian ETCH. Pozdrawiam, Vitek007 ---------------------------------------------------------------------- Myslisz, ze nie ma sniegu? Sprawdź gdzie mozesz poszusowac na nartach
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms ---------------------------------------------------------------------- Potega i sila na wyciagniecie reki - sprawdz! Zagraj >>> http://link.interia.pl/f1cf3 !DSPAM:47b0b478193421671789688!
Dnia 11-02-2008 o 20:49:09 Chodacki Wojciech <vitek007@interia.pl> napisał(a):
Witam,
Nie dzialaj mi skrypty LMS-owe, probuje je odpalic z konsoli, ale lipa - nie widze efektów. Z gory informauje, ze nie zapomnialem ustawic parametrów konfiguracyjnych do bazy danych. Moze nie mam zainstalowanych jakis paczek PERLowych? Trace juz cierpliwosc do tego bo zainstalowalem wszystko o zawiera wyrazenie opisane w dokumentacji nt. modulow. System to Debian ETCH.
Pozdrawiam, Vitek007
---------------------------------------------------------------------- Myslisz, ze nie ma sniegu? Sprawdź gdzie mozesz poszusowac na nartach
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
a co Ci sie wyswietla jak je z konsoli odpalisz -- Używam klienta poczty Opera Mail: http://www.opera.com/mail/ !DSPAM:47b0d2ab220111804284693!
uczestnicy (3)
-
Chodacki Wojciech -
Jan Łukasz -
Piotr N.