5 Lis
2004
5 Lis
'04
18:54
radekp@poczta.internetdsl.pl napisał(a):
moj system to WinXP SP2,
Nadal nie opisałeś swojego środowiska. [...]
da sie zrobic nic. To trzeba czekac na LMS2 w takim razie ;(
To jeszcze z rok poczekasz. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7902
Wiek (w dniach)
7902
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król