Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
On Sun, Jul 11, 2004 at 08:20:41PM +0200, Dawid Wójcicki wrote:
NIE KURDE! Ów człowiek STWIERDZIŁ, że NIC się nie zmieniło i że developerzy robią zupełnie mu zbędne rzeczy i że jak to. Analfabetyzm?
Nie lubię oceniać ludzi za szybko, ale bliski jestem podejrzeń, że jesteś naprawdę opryskliwym człowiekiem.
Tak, jest, tylko głupia sprawa, na ogół ma rację, a jak nie ma to cicho siedzi albo się pluje w mordę. Albo mi się wydaje, albo napisałeś że LMS nie spełnia pewnych wymagań, a wg wielu ludzi spełnia, no to o co chodzi? Gdybyś napisał: "chłopaki jak to całe LMS umie zarządzać ruchem, e? umie shaperda, umie htb, umie regółki do squida, umie ipfw+pipes, umie altq?" no to co innego. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter