Re: Wartosc na FV nie chce sie zmienic...
On Thu, May 13, 2004 at 06:03:58PM +0200, Bartosz wrote:
Wystawilismy FV dla firm ze stawka 22%, co okazalo sie bledem, bo jednak jest inaczej, tez ZW jak dla indywidualnych. Mniejsza o wiekszosc. Do babrania w bazie uzywam programiku FreeMascon - bardzo fajne i poreczne, zdalne, graficzne narzędzie.
To jak jest w końcu z tym VAT'em?? Na 100% firmy są też zw a nie 22%????
A masz interpretację z US aby być tego pewnym ?? Jeżeli nie masz stąpasz po śliskim gruncie. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat