12 Lis
2006
12 Lis
'06
10:30
Krzysztof Puchała wrote:
Witam, niedawno dużo pisało się o stworzeniu forum, postanowiłem takowe zrobić jest ono dostępne pod adresem: http://lms.forall.pl/lms/ poszukuje osób chętnych do prowadzenia itp.
Proponuję usunąć logo LMSa, gdyż wygląda paskudnie oraz bez sensu jest grupowanie tematów wg wersji systemu. Lepiej byłoby wg zagadnień np. Ogólne, Propozycje, Interfejs użytkownika, Daemon, Skrypty, czy jakoś tak. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl
7164
Wiek (w dniach)
7164
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C