Re: [lms] Re: Krótki flame...
26 Sie
2004
26 Sie
'04
17:17
Witam. W liście z dnia 26 sierpnia 2004 (11:50:15) można przeczytać:
Baset ma to do siebie że znając jego to najchętniej napisał by własną bazę danych ;)
- Ilu potrzeba developerów LMSa do wkręcenia żarówki? - Żadnego. Developerzy LMSa zrobią odrazu nową lampę.
Tudzież szanowny kolega Krzysztof D (nazwisko do wiadomości prokuratury w-wa raszyn) wyleci z pomysłem że należy zmienić nazwę projektu na 'Ciemność 1.0.0pre1'. Anyway... Ta własna baza danych, lub jakiś engine przechowywania ich (serialized array'e na dysku? :>) to nie taki głupi pomysł ;> -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
7970
Wiek (w dniach)
7970
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer