Re: Brak pliku admins.MYI, choc na dysku plik istnieje....
26 Sty
2005
26 Sty
'05
08:58
Witam, Dnia wto, sty 25, 2005 at 07:43:39 CET, Jaroslaw Dziubek napisał:
zacznij od: repair table admins;
jeszcze mozna uzyc myisamchk (bez opcji sprawdza co nie tak, a z opcja -o lub -r naprawia). Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ciacho<at>jabber.org http://ciacho.pl :. .: Aniele mój, moje wszystko, moje drugie ja :. .: -- TTC :.
7822
Wiek (w dniach)
7822
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk