28 Sie
2005
28 Sie
'05
21:27
Mam propozycje odnosnie KP. Kiedys byla lista niezaplaconych zobowiazan. Poniewaz zrezygnowalismy(-cie) z rozliczania ich wiec teraz nie ma mozliwosci sprawdzenia co jest nierozliczone. Proponuje aby umiescic na formularzu "Nowy dowód wpłaty" saldo klienta ;) -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
7608
Wiek (w dniach)
7608
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek