On Sun, 28 Jan 2007, A.L.E.C wrote:
Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Naprawdę, EOT, chyba że wypowiedzi w tym wątku będą konstruktywne (np. "O cholera, nie no, jak oni obsługują asteriska i nawet zrobili did mappings to i ja muszę takie coś mieć").
A mi się ten "ich system" nie podoba, jakiś prymitywny taki. Ale co powiesz na to?
chyba juz usuniete Pozdrawiam ChomAr -- +-=======================| Arkadiusz Chomicki |========================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered Linux User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-======================| Powered by PLD Linux |=======================-+ dziś moim sponsorem jest: http://www.domofony.com/
uczestnicy (1)
-
duch@wla.pl