Re: zawieszanie usług
1 Wrz
2004
1 Wrz
'04
19:36
Użytkownik A.L.E.C napisał:
a co ja napisałem? x=100 - zwykła x=0 - zawieszona 0<x<100 - obniżona (nie tylko z powodu zawieszenia, ale np. rabatu, promocji)
No dobra, jak już to jeszcze dodać czas wygasania x. Zeby ewentualne zawieszenie płatności na miesiąc czy taryfa promocyjna sama się wygasiła. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7964
Wiek (w dniach)
7964
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król