[Wednesday, 02 February 2005], A.L.E.C napisał(a):
Jaroslaw Dziubek wrote:
nie ciesz się tak, poczekaj aż zobaczysz tego diffa :) Napisz co Ci sie w nim nie podoba - poprawie. PHP znam, ale Smarty'ego nie uzywalem. Konkrety.
nie miałem na myśli twoich umiejętności, tylko stan obecny wersji cvsowej i to ile się zmieniło od wersji 1.5.3. Poza tym nie widziałem tego diffa, więc skrytykować nie mogę :) Poszedl na liste. Moge przygotowac kolejnego diffa - mam swoja wersje na biezaco aktualizowana wzgledem CVS (tak maly fjuczer :). Generalnie jedyny problem jaki widze to (to co proponowales) mozliwosc kilku taryf do jednego komputera. Ja nie widze przypadku kiedy by to mialo byc (ale kto moze ma tak skonstruowane taryfy, ze mozna dodatkowo dokupic np pule polaczen). -- Yaro
IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek