4 Paź
2006
4 Paź
'06
15:53
admin@gauss.pl napisał(a):
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
Witam, jestem za. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7203
Wiek (w dniach)
7203
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz