26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
11:23
Naprawdę przecież wiele projektów GPL tak właśnie działa - ktoś zamawia jakieś rozszerzenie, za niego płaci i się cieszy :) a i my się nim cieszymy :) niestety devLMS nie sa chyba zainteresowani powyzszym...
Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)
8096
Wiek (w dniach)
8096
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Robert CyberM