Re: Formatowanie opisu uslugi na fakturze
On Tue, Mar 29, 2005 at 08:29:43PM +0200, Łukasz Matys wrote:
W jaki sposob w sekcji payments zdefiniowac opcje comment tak, aby faktury wystawialy sie w formacie:
Chyba mam Deja Vu.
Abonament miesięczny %tariff (za okres <i tutaj niezaleznie od tego kiedy jest naliczana opłata chcialbym aby pokazywalo sie 1 - ostatni dzien
"Abonament miesięczny %tariff (za okres 2005/04/01-2005/04/30)"
Za pomoc uprzejmie dziekuje.
Kawałek perla i edytora tekstów klasy notatnik (choć polecam coś klasy vim/emacs). Jakiś max 1 dzień roboty. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter@mimuw.edu.pl