admin@gauss.pl napisał(a):
Witaj Konrad,
W Twoim liście datowanym 25 lipca 2006 (13:28:14) można przeczytać:
Skompilowałem i skonfigurowałem ggnotify jak trzeba i nie dostaję wiadomości na GG! :/
Jakaś podpowiedź? Może o czymś zapomniałem? miałem kiedyś opracowany ten problem ale nie zrobiłem patch. teraz postaram się szybko to zrobić. Znalazłem problem z logowaniem się do serwera. Czasami po prostu nie łączy się z serwerem gg. Wystarczy dodać kilka linijek kodu. żeby tak długo się łączył aż się połączy. za niedługo podeśle diffa.
Oj niebezpieczne. A jak padnie GG to daemon nigdy się nie przeładuje. Lepiej załóż skończoną ilość prób logowania. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król