24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
00:22
Witam.
Czekam na propozycję zapisów do licencji LMS2.
Głowne cele to:
- zabezpieczyć się przed skur... próbującymi na naszej pracy zarobić; - nie blokować popularyzacji projektu (tj. nie zabraniać np. gazetom publikacji oprogramowania) - nałożyć obowiązek przesyłania nam własnych modyfikacji kodu
no to robimy licencję krótką i zwięzłą, albo dostosowujemy treść licencji GPL do naszych potrzeb, tak aby nie zabraniać dystrybucji, ale zabraniać pobierania za to opłat. Czy może jeszcze dalej - dystrybucja tylko po uzyskaniu zezwolenia (tu mógłby być problem prawny, bo nie jesteśmy formalną grupą i kto by takie zezwolenie miał wydawać) -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.k27.prv.pl GG-2275252
8098
Wiek (w dniach)
8098
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C