Re: Formatowanie opisu uslugi na fakturze
On Tue, Mar 29, 2005 at 10:33:52PM +0200, Łukasz Matys wrote:
Kawałek perla i edytora tekstów klasy notatnik (choć polecam coś klasy vim/emacs). Jakiś max 1 dzień roboty.
kd.
-- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
Bylem przekonany ze lms juz to ma, ale skoro trzeba to napisac jak wspominasz np w perlu to musze odpuscic...nie potrafie. Pozdrawiam.
Ależ to proste, w pliku: bin/lms-payments Zamieniasz $txts{1} = .... na: $txts{1} = "Abonament miesięczny \"%\" za usługę dostepu do sieci Internet - ".strftime("%m/%Y", 0, 0, 12, 1, $month - 1, $year - 1900).""; i otrzymujesz "Abonament miesięczny "SUPEr-HIPEr" za za usługę dostepu do sieci Internet - (03/2005)" Chyba ci coś zbliżonego chodziło ?? -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat