16 Wrz
2006
16 Wrz
'06
23:03
Witam. Co do sharowania maca 00:00..., proponuję: ALTER TABLE `nodes` CHANGE `mac` `mac` VARCHAR( 20 ) DEFAULT '00:00:00:00:00:00'; czyli dodanie default wartości dla tej kolumny. P. -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl
7225
Wiek (w dniach)
7225
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer