9 Gru
2003
9 Gru
'03
23:21
Witam Mam następujący problem: Wystawiłem już faktury powiedzmy od 1 do 10 i teraz potrzebuję, aby LMS zafakturował mi abonamenty, ale nie od 1-ego numeru tylko od 11-ego. Jak to zrobić ? Gdzie mogę mu zmienić, aby zaczął numerację od 11. LMS 1.1.6 Pozdrawiam Radek
8237
Wiek (w dniach)
8237
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Radosław Mazur