6 Lis
2004
6 Lis
'04
22:45
radekp@poczta.internetdsl.pl napisał(a):
lexx@polarnet.gliwice.pl napisał(a):
moj system to WinXP SP2,
Nadal nie opisałeś swojego środowiska. [...]
to coz mam napisac bo ludzie roznie rozumieja to pojecie.
Serwer WWW, wersja php, wersja serwera baz danych, itd. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7901
Wiek (w dniach)
7901
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król