Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
11 Lip
2004
11 Lip
'04
21:39
No można grzecznie, kultularnie, można. Miśki, zamiast się bić to może kilka argumentów z innej beczki, tak tylko dla ustalenia uwagi: Eh, bo Ty jesteś w ogóle tolerancyjny dla 'wygodnickich'. A ja od godziny
hunter wrote: próbuję mu wytłumaczyć, że to co zaprezentował nie jest dobre - ale to jak w beton. Zdrówko.
8020
Wiek (w dniach)
8020
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Paweł Tyll