8 Lis
2004
8 Lis
'04
10:53
Witam Dzieki za odp. Szkoda, ze nie dajecie gwarancji. Czy wiadomo kiedy planowana jest wersja 2.0? Chcialem przy okazji zglosic, ze wartoby w module drukowania od razu wywolywac okienko drukowania (np. Javascript). Mogloby to ciut zergonomizowac prace. Pozdrawiam! +-- Bogdan Breczko ------- |tel. 693-393-035 Administrator sieci | | Dzial techniczny Net-Sat Media | | tel. (0..58) 303-45-43, 300-50-05 | -------------------------------------------+
7899
Wiek (w dniach)
7899
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Bogdan Breczko