Witam Jest to moj pierwszy post na tej liscie, wiec chcialbym wszystkich serdecznie przywitac. Nie bede zanudzal Was historia mojego zycia takze przejde odrazu do rzeczy. ;) Tytul sugeruje juz pytanie. Jestem Macowca i w zwiazku z tym uzywam Safari. Jak wiecie (bo byl juz tu podobny watek) Safari kiepsko sobie radzi z LMS-em. Najczesciej zdarza sie zapetlanie przekierowania oraz komunikaty o nieistniejacych modulach. Zdarza sie tez, ze wyswietla nie to co powinien (dodawanie klienta) czy po edycji przechodzi w dziwne miejsca (instancje daemona). Jesli drogi nam zespol rozwijajacy LMS-a jest zainteresowany szersza pomoca w zakresie zwiekszenia kompatybilnosci projektu z Safari to z przyjemnoscia sluze swym czasem i umiejetnosciami. Pozdrawiam, Mariusz Barczyk Zespół IntegraDesign :: www.integradesign.org -- _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Mariusz Barczyk