30 Mar
2005
30 Mar
'05
18:02
Witam, po zaznaczeniu flagi "warn" w lmsie i włączonym redirectorze, klient jest przekierowywany na stronę z wiadomością administracyjną, i to jest bardzo fajne. ;) Jednakże po takiej operacji, flaga "warn" zostaje automagicznie zdjęta. Czy to zachowanie można zmienić? Celem moim jest, by owa wiadomość administracyjna, pokazywała sie przy każdym wywołaniu strony. By flaga "warn" nie zostawała automagicznie zdejmowana. Pozdrawiam. -- Maciej "GarFie" Rybicki GG #2057641 && JID: garfie at inter.wroc.net GarFie@IRCnet
7755
Wiek (w dniach)
7755
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Maciek Rybicki