Ostatni raz wplaty ovatowane...
3 Cze
2004
3 Cze
'04
19:22
Witam! Poniewaz ostatnio byla wymiana zdan pomiedzy mna a Tomkiem Chilinskim to stwierdzilem ze warto by zapytac co myslicie o VAT'owaniu wplat? Ja uwazam ze jest to zbedne i (tutaj trzeba by zapytac jakiego prawnika o interpretacje) sprzeczne z idea podatku VAT i co za tym idzie z przepisami. Idea podatku VAT: Podatek od towarow i uslug a nie od wplat. Lexx sie wypowiadal rowniez negatywnie co do tego, jeden kolega (z nazwiska nie przytocze) rowniez. A reszta? Chce poznac zdanie wszystkich ktorzy maja do czynienia z fakturowaniem w firmach i z VAT'em. Czy ja tutaj niepotrebnie sie upieram czy Tomasz? Bo juz sam nie wiem co o tym myslec :) z powazaniem Rafal Ramocki
8055
Wiek (w dniach)
8055
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Rafal Ramocki