23 Lut
2006
23 Lut
'06
21:18
Witam wszystkich. Moj pierwszy post. Czy nie myslal ktos aby calego lmsa ladnie polaczyc z radiusem. Mam na mysli to aby lms rowniez korzystal z bazy danych radiusa. Glownie chodzi mi o nazwy uzytkownikow i hasla, a takze o caly accounting czyli wielkosc transferu. Nie chodzi mi tu o autoryzacje po macach. Nie znalazlem na ten temat nic ciekawego dotyczacego lmsa i radiusa stad moj post.
7424
Wiek (w dniach)
7424
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
debik