19 Lip
2006
19 Lip
'06
16:46
Witam, mam taki problem.. pisze sobie moduł powiązany z tabelą users no i mam problem z wyświetleniem, że mi się polskie znaki nie wyświetlają :( w phpmyadmin mam podobnie, a w LMSie wyświetla się wszystko poprawnie.. moge poprosić o hint, gdzie jest zrobione wyświetlanie danych np. z tabeli users? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel
7281
Wiek (w dniach)
7281
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Backiel