Re: dowód wpłaty - dwie kasy
19 Gru
2005
19 Gru
'05
22:31
Galciu napisał(a):
witam, mamy dwie firmy, ze względu na różne godziny otwarcia częśc wpłat jest w jednej kasie, częśc w drugiej. Macie jakiś pomysł jak to odnotować przy KP.
2 linie dokumentów? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7493
Wiek (w dniach)
7493
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król