5 Cze
2005
5 Cze
'05
18:03
Witaj machine, W Twoim liście datowanym 5 czerwca 2005 (17:40:19) można przeczytać: mvp> Na jakiej zasadzie dziala crontab w klikadelku przeladowanie/konfiguracja: mvp> Chcialem ustawic pinger.so zeby sie przeladowywal co 10 min :> mvp> -- mvp> serdecznie pozdrawiam mvp> Virtual Future */10jednaspacja*jednaspacja*jednaspacja*jednaspacja* -- Pozdrowienia, Jerzy mailto:jwjurek@poczta.onet.pl
7688
Wiek (w dniach)
7688
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jerzy Wójcik